Specjaliści

Specjaliści

Mikołaj Buczyński

Fizjoterapeuta, osteopata

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata pracym.in. w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie jako zastępca koordynatora w NZOZ Medikar, natomiast w Instytucie Kardiologii w Aninie pełnił obowiązki koordynatora, był też członkiem zespołu do spraw prowadzenia pacjentów z wszczepionym lewokomorowym wspomaganiem serca.

Od 2006 roku prowadzi własną klinikę Fizjo-Med & Beauty Center w Warszawie.

W Fizjo-Med & Beauty Center wykonuje pełen zakres diagnostyki funkcjonalnej układu ruchu, interpretacje badań obrazowych oraz terapię układu ruchu. Posiada bardzo duże doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej , jak i ambulatoryjnej.

Andrzej Stańko

Fizjoterapeuta sportowy

Od 8 lat zajmuje się fizjoterapią sportową. Jego pacjentami są m.in. zawodnicy sportów walki- pomaga im w leczeniu kontuzji i powrocie do sprawności. Współpracuje z osobami trenującymi różne dyscypliny sportowe, zarówno zawodowcami jak i amatorami. Zajmuje się również profilaktyką urazów oraz opieką fizjoterapeutyczną przed, w trakcie i po zawodach. Jest certyfikowanym fizjoterapeutą sportowym.

Agnieszka Palicka

Kosmetolog, linergistka

Wszechstronne wykształcenie oraz duże doświadczenie zawodowe pozwala jej świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ukończyła wiele kursów w kraju i za granicą. Jest szkoleniowcem z zakresu wizażu , makijażu oraz makijażu permanentnego. Wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i leczniczej twarzy i ciała, kosmetologii estetycznej, laseroterapii, makijażu permanentnego, kolczykowania ciała, modelowania sylwetki, medycyny i terapii naturalnych.

Piotr Haczyński

Masażysta

Doświadczony masażysta, którego cenią klienci za wyjątkowe masaże od odchudzających , modelujących sylwetkę po relaksacyjne. Ukończył Międzynarodową Akademię Refleksologii stóp oraz dwuletnią szkołę masażu. Do każdego klienta podchodzi z sercem i zaangażowaniem.

Kinga Rogalska

Medycyna estetyczna

Posiada wykształcenie medyczne i jest specjalistą od medycyny estetycznej miejsc intymnych, problemów nie trzymania moczu, zabiegów odmładzających , w tym najnowszych zabiegów tj. osocze bogatopłytkowe – fibryna.

Magdalena Dziemidok

Podolog

Specjalista od leczenia schorzeń stóp. Oprócz manicure i pedicure kosmetycznego , zajmuje się leczeniem wrastających paznokci , odcisków, modzeli i innych problemów .