Specjaliści

Specjaliści

Mikołaj Buczyński

Mikołaj Buczyński

Fizjoterapeuta, osteopata

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a także Sutherland College Of Osteopatic Medicine. Doświadczenie zawodowe zdobywał przez lata pracym.in. w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie jako zastępca koordynatora w NZOZ Medikar, natomiast w Instytucie Kardiologii w Aninie pełnił obowiązki koordynatora, był też członkiem zespołu do spraw prowadzenia pacjentów z wszczepionym lewokomorowym wspomaganiem serca.

Od 2006 roku prowadzi własną klinikę Fizjo-Med & Beauty Center w Warszawie.

W Fizjo-Med & Beauty Center wykonuje pełen zakres diagnostyki funkcjonalnej układu ruchu, interpretacje badań obrazowych oraz terapię układu ruchu. Posiada bardzo duże doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej , jak i ambulatoryjnej.

Andrzej Stańko

Andrzej Stańko

Fizjoterapeuta sportowy

Od 8 lat zajmuje się fizjoterapią sportową. Jego pacjentami są m.in. zawodnicy sportów walki- pomaga im w leczeniu kontuzji i powrocie do sprawności. Współpracuje z osobami trenującymi różne dyscypliny sportowe, zarówno zawodowcami jak i amatorami. Zajmuje się również profilaktyką urazów oraz opieką fizjoterapeutyczną przed, w trakcie i po zawodach. Jest certyfikowanym fizjoterapeutą sportowym.

Tomasz Dura

Tomasz Dura

Fizjoterapeuta, Trener

Fizjoterapeuta oraz masażysta z wieloletnim doświadczeniem w rehabilitacji. Personalny trener Ems oraz specjalista żywienia w sporcie, dba o zdrowy styl życia oraz godnie go promuje. Jego cel zawodowy to profilaktyka zdrowia oraz poprawa formy fizycznej społeczeństwa. Pasjonat sportu, kieruje się zasadą “lepiej zapobiegać niż leczyć” do czego kluczem jest regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń funkcjonalnych. Dzięki połączeniu treningów Ems oraz zmianie nawyków żywieniowych prowadzi do osiągnięcia metamorfozy swoich podopiecznych.

Marcin Trzaskowski

Masażysta

Doświadczony masażysta, którego cenią klienci za wyjątkowe masaże od odchudzających , modelujących sylwetkę po relaksacyjne. Do każdego klienta podchodzi z sercem i zaangażowaniem.

Magdalena Dziemidok

Podolog

Specjalista od leczenia schorzeń stóp. Oprócz manicure i pedicure kosmetycznego , zajmuje się leczeniem wrastających paznokci , odcisków, modzeli i innych problemów .