Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest obecny na rynku kosmetologii od lat, jednak zyskał dużą popularność dopiero stosunkowo niedawno, wraz z udoskonaleniem jego technik i rozszerzeniem możliwości wykorzystania. To metoda polegająca na wprowadzaniu pod skórę specjalnych barwników, co daje trwały efekt podkreślenia urody. Sama technologia wykonania zabiegu przypomina tatuowanie, jednak stosowane są hipoalergiczne barwniki mineralne lub roślinne, które wprowadzane są pod skórę znacznie płycej niż w przypadku tatuażu. Dlatego też efekt nie utrzymuje się przez całe życie pacjenta.

Makijaż permanentny można wykonać na różnych obszarach twarzy. Do najczęściej wybieranych należą zabiegi podkreślające brwi. Pacjentki chętnie decydują się też na wykonanie kresek na powiekach oraz podkreślenie konturu ust lub zmianę ich koloru. Metodę można wykorzystać również do tuszowania przebarwień i blizn. Wprowadzony pod skórę barwnik blaknie z upływem czasu (o ok. 20% rocznie), a zatem rezultat jest widoczny przez kilka lat.

 

Makijaż permanentny – nasza oferta

FizjoMed & Beauty Center w Warszawie proponuje makijaż permanentny wykonywany najnowocześniejszym urządzeniem firmy BioEvolution – Oreade Laser. Wykorzystuje ono wiązkę lasera do dezynfekcji skóry przed i po zabiegu, minimalizując jednocześnie ryzyko powstania opryszczki i przyśpieszając gojenie. Zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i higieny przez ekspertkę z dużym doświadczeniem.

Do zabiegu używane są preparaty znieczulające oraz niwelujące opuchliznę, a także antybiotyki, co gwarantuje pełen komfort i bezpieczeństwo.

 

Co warto wiedzieć o zabiegu makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny od razu po wykonaniu jest bardzo intensywny i blednie mniej więcej o połowę w ciągu kilku dni. Po 4-6 tygodniach należy wykonać zabieg korygujący (bezpłatny), który pozwoli osiągnąć zamierzony efekt. Przez 2 tygodnie po zabiegu nie wolno się opalać, korzystać z sauny ani kąpać w basenie.

Zapraszamy na Wawer, jeśli interesuje Cię precyzyjnie i bezpiecznie wykonany makijaż permanentny. Specjaliści FizjoMed & Beauty Center czekają!